Партнери

IQ Parts (у минулому Premium Parts) як і раніше, так і зараз після реорганізації є виробником запасних частин, до грунтообробної техніки, на заводі в Вартберг (Австрія). Продукція підприємства завжди вважалася провідною в області виготовлення деталей з жорстких матеріалів і в області функціональної техніки.

Саме при виготовленні запасних частин, що піддаються особливому зносу, дуже важлива якість - саме тому в IQ Parts все прагнуть щодня зберегти високу якість продукції.

Компанія FarmGEM виробляє широкий спектр якісних польових обприскувачів, мульчувачів, що відрізняються міцністю, надійністю і зручністю в експлуатації з 1984 року.
Компанія Vogel & Noot (Австрія) - це позначення австрійської якості продукції протягом більш ніж 135 років. Компанія Vogel & Noot виробляє плуги від 3 до 12 корпусів, борони, мульчувачі, культиватори, обприскувачі та ін.
Компанія Quivogne (Франція) заснована в 1946 році. Розроблено широкий ассортимент продукції: роторні косарки, дискові борони, культиватори, розкидачі добрив, глибокорозрихлювачі, сівалки.
Компанія Sоla (Іспанія) лідирує на сільськогосподарському ринку 55 років по виробництву техніки для внесення добрив і посіву.
Компанія Fantini S.r.l. (Італія) - заснована в 1968 - є лідером в області виробництва жниварок для соняшника та кукурудзи.
Група компаній STOLL (Німеччина): провідний виробник фронтальних навантажувачів з 1965 року, головний офіс якої знаходиться в Ленгеде.
Компанія "KERNER Maschinenbau GmbH" (Німеччина) заснована в 1990 році в місті Аіслінген. Спеціалізується на виробництві грунтообробної та посівної техніки.