Історія розвитку

2016
Початок співпраці з компанією IQ Parts (в колишньому Premium Parts) як і раніше, так і зараз після реорганізації, є виробником запасних частин до грунтообробної техніки на заводі в Вартберг (Австрія). Продукція підприємства завжди вважалася провідною в області виготовлення деталей з жорстких матеріалів і в області функціональної техніки.
2012
У листопаді 2012 року був підписаний договір дилерства з компанією Fantini (Італія). Компанія Fantini S.r.l. - заснована в 1968 - є лідером в області виробництва жниварок для соняшника та кукурудзи.
2004
Компанія «Інтерагротек» стала дилером компанії Sоla (Іcпанія). Компанія Sоla лідирує на сільськогосподарському ринку 55 років по виробництву техніки для внесення добрив і посіву.
2003
Був підписаний договір дилерства з компанією Quivogne (Франція). Компанія Quivogne заснована в 1946 році. Розроблено широкий ассортимент продукції: роторні косарки, дискові борони, культиватори, розкидачі добрив, глибокорозрихлювачі, сівалки.
2002
Був підписаний договір дилерства з компанією Sfoggia (Італія). Компанія Sfoggia утворена в 1956 році. В даний час Sfoggia, одна з провідних компаній виробників сільськогосподарських машин, таких як: сівалки пневматичні точного висіву, рядкові сівалки, розсадосадильні машини і просапні культиватори.
1997
Новим напрямком роботи стало дистриб'юторство компанії Vogel & Noot (Австрія) - це позначення австрійської якості продукції протягом більш ніж 135 років. Компанія Vogel & Noot виробляє плуги від 3 до 12 корпусів, борони, мульчувачі, культиватори, обприскувачі та ін.
1994
Заснування компанії «Інтерагротек» за участю Дослідного заводу зварювального устаткування Національної академії наук ім. Е.А. Патона. Вид діяльності: виготовлення та реалізація сільськогосподарської техніки.