Післягарантійне обслуговування

Компанія « Інтерагротек » проводить післягарантійне обслуговування техніки, як проданої нами, так і техніки яка була придбана Вами в інших компаніях.

На жаль, самостійне технічне обслуговування зводиться тільки до заміни масел і фільтрів, виключаючи більш глибокий контроль стану вузлів і механізмів, для яких необхідне спеціальне комп'ютерне обладнання та досвідчені фахівці, здатні оцінити як фактичний знос і необхідність заміни тих чи інших деталей, так і нормативний ресурс , прописаний в керівництві.

Тут немає дрібниць. Дешевше попередити поломку, ніж усувати ланцюг наслідків, що виникли в результаті виходу з ладу, здавалося б, незначної деталі яка виробила свій ресурс. Так чому ми звертаємося до професіоналів, тільки коли техніка вже зупинилася, і її простій, як і ремонт, починає «бити по кишені»? Не кажучи вже про самостійні спроби реанімації поламаної техніки, які призводять до її остаточного виходу з ладу і ще більших витрат на відновлювальний ремонт.

В сучасних умовах необхідно планове технічне обслуговування, що дозволяє прогнозувати і зводити до мінімуму як аварійні зупинки техніки, так і витрати підприємства, що досягається тільки своєчасним професійним обслуговуванням техніки з використанням оригінальних запасних частин і витратних матеріалів.

Ми завжди готові прийти Вам на допомогу в сфері обслуговування Вашої техніки.

НОВИНИ КОМПАНІЇ
Выставка АГРО-2018 21 вересня 2018 Выставка АГРО-2018
© plus Гелиос 400 - новітнє покоління плугів 28 січня 2016 © plus Гелиос 400 - новітнє покоління плугів Найвищий комфорт управління і неперевершена міцність - так можна охарактеризувати нове покоління плугів © plus Гелиос 400 від Vogel & Noot
Сільгосп Виставка Alpen-Adria в Клагенфурті 28 січня 2016 Сільгосп Виставка Alpen-Adria в Клагенфурті З 15 по 17 січня, пройшла найбільша виставка в Клагенфурті
AGRIBEX 2015 - Все для професійного фермера 28 січня 2016 AGRIBEX 2015 - Все для професійного фермера 13.12.2015 пройшла виставка в Брюсселі.