Партнери

IQ Parts (в бывшем Premium Parts) как и раньше, так и сейчас после реорганизации является производителем запасных частей, к почвообрабатывающей технике, на заводе в Вартберге (Австрия). Продукция предприятия всегда считалась ведущей в области изготовления деталей из жёстких материалов и в области функциональной техники.

Продукция предприятия всегда считалась ведущей в области изготовления деталей из жёстких материалов и в области функциональной техники.

Именно при изготовлении запасных частей, подвергающихся особенному износу, очень важно качество – именно поэтому в IQ Parts все стремятся ежедневно сохранить высокое качество продукции.

Компания FarmGEM производит широкий спектр качественных полевых опрыскивателей, мульчирователей, отличающихся прочностью, надежностью и удобством в эксплуатации с 1984 года.

Компанія Vogel & Noot (Австрія) - це позначення австрійської якості продукції протягом більш ніж 135 років. Компанія Vogel & Noot виробляє плуги від 3 до 12 корпусів, борони, мульчувачі, культиватори, обприскувачі та ін.

Компанія Quivogne (Франція) заснована в 1946 році. Розроблено широкий ассортимент продукції: роторні косарки, дискові борони, культиватори, розкидачі добрив, глибокорозрихлювачі, сівалки.

Компанія Sоla (Іспанія) лідирує на сільськогосподарському ринку 55 років по виробництву техніки для внесення добрив і посіву.

Компанія Fantini S.r.l. (Італія) - заснована в 1968 - є лідером в області виробництва жниварок для соняшника та кукурудзи.

Група компаній STOLL (Німеччина): провідний виробник фронтальних навантажувачів з 1965 року., головний офіс якої знаходиться в Ленгеде.

Компанія "KERNER Maschinenbau GmbH" (Німеччина) заснована в 1990 році в місті Аіслінген. Спеціалізується на виробництві грунтообробної та посівної техніки.

 

НОВИНИ КОМПАНІЇ
Выставка АГРО-2018 21 вересня 2018 Выставка АГРО-2018
© plus Гелиос 400 - новітнє покоління плугів 28 січня 2016 © plus Гелиос 400 - новітнє покоління плугів Найвищий комфорт управління і неперевершена міцність - так можна охарактеризувати нове покоління плугів © plus Гелиос 400 від Vogel & Noot
Сільгосп Виставка Alpen-Adria в Клагенфурті 28 січня 2016 Сільгосп Виставка Alpen-Adria в Клагенфурті З 15 по 17 січня, пройшла найбільша виставка в Клагенфурті
AGRIBEX 2015 - Все для професійного фермера 28 січня 2016 AGRIBEX 2015 - Все для професійного фермера 13.12.2015 пройшла виставка в Брюсселі.